KASVUHOONEST

Meie kasvuhooned valmivad Eestimaal Pärnus. Kupli algupärane idee pärineb kuulsalt ameerika arhitektilt ning visionäärilt Richard Buckminster Fullerilt. Meie ainulaadne disain on aga meie enda välja töötatud ning teostatud.

 

Kasvuhoone koosneb 103st kolmnurgast. Kupliline kuju jaotab ühtlaselt temale langevad raskused ning kannatab seetõttu vaevata nii tugevaid tormituuli kui suuri lumekoguseid. Lisaks levivad ka soojus ning valgus sellises kasvuhoones ühtlaselt, luues sellega taimede kasvuks suurepärase mikrokliima.

 

Lisaks taimedele on ka aednikul endal kuplis viibida väga mugav, seda tänu kõrgele laele ning avarale disainile. Veel saab iga rohenäpp oma taimedele luua just neile sobiva suuruse ning kujuga peenrad.

 

 

 

Kasvuhoonete valmistamisel kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid toormaterjale – karkass on raudsulfaadis immutatud siberi lehisest, kattematerjalina kasutame 4mm polükarbonaati. Kõik detailid on omavahel ühendatud roostevabast terasest kinnitusvahenditega. Komplektis sisalduvad ka kaks automaatset Bayliss XL Autovent katuseluugiavajat, mis aitavad reguleerida kuplisisest temperatuuri taimede kasvule just parajaks.

 

Lisaks kvaliteetsusele ning kasvuhoone pikaealisusele on meie teiseks prioriteediks algusest peale olnud selle kokkupanemise lihtsus ning kiirus. Ettevalmistatud detailide kokkumonteerimine ei tohiks kolmel väiksemategi ehitusoskustega inimesel võtta rohkem kui 7 tundi. Eelnevalt tuleb kolmnurgad komplekteerida viis- ja kuusnurkadeks ning trapetsiteks.

 

E: info[at]vivero.ee

Tel: +372 555 74245